“Młodzi Dorośli”

Od paru miesięcy w okolicach Dzierżoniowa działa grupa nastolatków (w tym absolwentka naszej szkoły) tworząca projekt “Młodzi Dorośli” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Zajmują się tworzeniem treści na swoich mediach społecznościowych oraz stronie internetowej. Tworzą artykuły, filmiki czy infografiki na temat niezbędnych formalności w okresie wkraczania w dorosłość. Dzięki tym materiałom ich rówieśnicy mogą dowiedzieć się jak napisać pierwsze CV, wypełnić deklarację maturalną, poznać wymagania maturalne/na egzamin ósmoklasisty i wiele więcej.
Zachęcamy uczniów naszej szkoły (szczególnie ósmoklasistów) do zapoznania się z treściami tworzonymi przez projekt “Młodzi Dorośli”.